Tuna Trans Taşımacılık olarak, 20 yılı aşkın bir süredir eğitimli ve uzman kadromuz ile Türkiye’ye ve tüm dünyaya, inovatif, kaliteli ve uluslararası standartlarda, kara, deniz ve hava yolu başta olmak üzere tüm lojistik sektöründe modern hizmet vermekteyiz.

“Daima bir adım önde” sloganı ile yola çıkan Tuna Trans Taşımacılık, dünya standartlarında, her zaman müşteri odaklı, hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılık çözümleri üretmektedir.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile başta Avusturya, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda ve İngiltere olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine sahip olduğumuz teknolojik alt yapı, geniş acente ağımız, uzman ve tecrübeli kadromuz ile en kusursuz hizmeti vermekteyiz.

 

 

Taşımacılık hizmetinin yanında, her ürün grubuna uygun depolama çözümleri ile en sağlıklı muhafaza ve erişim kolaylığını, dağıtım hızımızla bütünleştirip en üst düzeyde verim sağlamaktayız.

• Kara Yolu Taşımacılığı,

• Deniz Yolu Taşımacılığı,

• Hava Yolu Taşımacılığı,

• Demir Yolu Taşımacılığı,

• Rulo Saç Taşımacılığı,

• Fuar ve Organizasyon Taşımacılığı ve

• Proje ve Ağır Nakliye Taşımacılığı hizmetlerimiz ile dünyanın her yerinde aranan modern lojistik firması olmaya devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; profesyonel ekip çalışması ve mutlak müşteri memnuniyeti ile bulunduğumuz uluslararası taşımacılık sektöründe pazar lideri olmak.

Gelişen sanayi kolları ve çeşitli sektörler içerisinde sıkça rastlanan, bir malzemenin bir noktadan başka bir noktaya taşınması sorununu; gerek yurt içinde, gerek ise yurt dışında özel formüller üreterek “sorun” olmaktan çıkarmak.

Temsilcisi olduğumuz lojistik sektörünü geliştirip geleceğe taşımak amacıyla emek harcayıp, hizmetler sunan yenilikçi ve lider bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Tüm operasyon süreçlerinde doğru ve zamanında bilgilendirme yaparak, teknolojiyi etkin kullanarak, sürekli servis güvencesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak temel amacımızdır.

Yürütmekte olduğumuz tüm projeleri belirlenen zamanda, ihtiyaçlarınıza en uygun ve doğru maliyetlerle yerine getirmek, sektörünüze özel analiz ve yöntemlerle özelleştirmeler sağlamak ana hedeflerimizdendir.

“Mahremiyet” iş ahlakı açısından bizim için birinci sıradadır. Bu sebeple müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutarak, tüm operasyon süreçlerimizde doğru ve zamanında bilgilendirmeler yaparak hatayı en aza indirmek prensibiyle yola çıkıyoruz.

Atıkları kontrol altında tutarak, hava, su, toprağın kirlenmesini minimize etmeye, toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmaya özen gösteriyoruz

Tuna Trans Taşımacılık olarak, taşıdığımız gönderilerin öneminin bilincindeyiz. Yaptığımız işin tamamına özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu sebeple ekibimizin sürekli gelişimini, değişimini hedefliyoruz.

 

Diğer Firmamız

Mni Lojistik , uzun yıllara dayanan tecrübesiyle, geniş acenta ağı, teknolojik alt yapısıyla, Uluslararası taşımada gösterdiği hassasiyetle, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, başta Avusturya, Almanya, İsviçre, Belçika, Hollanda, İngiltere, İrlanda ve İskoçya hatları olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine yönelik hızlı,güvenli ve ekonomik, kara, hava ve deniz yolu taşımacılığı çözümleri üretmektedir.